Kontakt oss

Fløibanens kontor er åpent mandag til fredag fra kl.08 – 15.30

For spørsmål om hittegods, vennligst kontakt billettluken på telefon:
55 33 68 10 / 55 33 68 09.

Har du en tilbakemelding til oss? Gode eller dårlige opplevelser? Send oss en mail på info@floyen.no

Gi oss gjerne en anmeldelse på vår Tripadvisor-side!

 

Administrerende direktør:

Anita Nybø

E-post:  anita@floyen.no
Telefon:  55 33 68 02
Mobil: 975 51 066

Avdeling for kundeservice og drift:

Ole Hugo Anderson, drifts- og serviceleder

E-post:  ole@floyen.no
Telefon:  55 33 68 04
Mobil:  414 09 720

Teknisk avdeling:

Inge B. Eriksen, teknisk sjef

E-post:  inge@floyen.no
Telefon:  55 33 68 13
Mobil:  974 69 150

Avdeling for økonomi og administrasjon:

Evy A. Finne, adm.ansvarlig

E-post:  evy@floyen.no
Telefon:  55 33 68 03
Mobil:  480 96 320

Aktivitet:

Guro Øvsthus, leder for aktivitetavdeling

E-post:  guro@floyen.no
Telefon:  55 33 68 19
Mobil:  476 81 505  

 Fløistuen:

Anne Christine Olsen, daglig leder Fløistuen

E-post:  anne.christine@floyen.no
Telefon:  55 33 68 11
Mobil:  928 49 083

Post- og besøksadresse:

Fløibanen AS
Vetrlidsallmenningen 23A
5014 Bergen

Ønsker du å få tilsendt vår brosjyre eller har du spørsmål om Fløibanen?
Vi besvarer gjerne din henvendelse.

Ønsker du å følge med på aktiviteter som foregår på Fløyen?

Meld deg på vårt nyhetsbrev! Nyhetsbrev sendes ut ca en gang i måneden, og du kan avmelde deg når du vil.


Partnere